P.H.U. PIEKARSKI

Maszyny rolnicze i komunalne, nowe oraz używane. Oferujemy solidne maszyny wiodących, zarówno polskich, jak i światowych producentów, części zamienne oraz materiały eksploatacyjne.

Kontakt
Nawiguj do siedziby
Szukasz maszyny rolniczej
lub komunalnej?

... tutaj kończą się Twoje poszukiwania

ponad


200
maszyn
dostępnych
od ręki

PHU Paweł Piekarski

Maszyny rolnicze
i komunalne,
nowe oraz używane

W naszej ofercie znajdą Państwo solidne maszyny wiodących, zarówno polskich, jak i światowych producentów.

Uczciwe i fachowe doradztwo

Doradzimy i pomożemy dobrać odpowiednie parametry sprzętu idealnie dopasowanego do Państwa potrzeb, który pomoże sprawnie obsługiwać gospodarstwa rolne, sadownicze, ogrodnicze, a także przedsiębiorstwa gospodarki komunalnej i leśnej.

Naszym priorytetem

jest zadowolenie klienta

Oferujemy maszyny rolnicze zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Kupując ciągnik, kombajn, agregat uprawowy lub dowolny, inny sprzęt z naszej oferty, możesz być pewien jego niezawodności, wydajności oraz komfortu użytkowania. Zarówno nowe, jak i używane maszyny rolnicze dostępne są u nas bezpośrednio od ręki.

Kompleksowa opieka nad gospodarstwem to gwarancja satysfakcji i zadowolenia rolnika. Od wielu lat, jako importer i dystrybutor sprzętu dbamy o komfort Waszej pracy, stwarzając do niej optymalne warunki i dostarczając niezawodne traktory i kombajny oraz inne maszyny rolnicze – nowe i używane. Na zmieniające się potrzeby odpowiadamy w najlepszy z możliwych sposobów, gwarantując najwyższą jakość usług oraz swoją ekspercką wiedzę i wsparcie.

Przedstaw nam swoje potrzeby, a my pomożemy Ci wybrać sprzęt, który będzie dopasowany do twoich potrzeb. Bez względu na to, czy potrzebny Ci nowy traktor do prac polowych, kombajn zbożowy lub sadowniczy, bądź inna maszyna nowa lub maszyna używana - pomożemy Ci szybko i bezstresowo przejść przez cały proces kupna.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu z nami
lub odwiedzenia siedziby naszej firmy

Nowa Huta 10
83-329 Mirachowo

Marki jakie
u nas znajdziesz